Anasayfa > Sohbet Chat > Super Webcam 1.0.0.9
Kisa Açıklama 

   
Ãœreticisi
Dili
: Ingilizce
Versiyonu:
: 1.0.0.9
Boyutu
: 7 MByte
Eklenme Tarihi:
: 13.09.2008
Lisans
: Shareware
Sistem Gereksinimi
: Windows (Tümü)
Ekleyen Kisi
:
Download Sayisi
: 4608
Tavsiye Sayisi
: 0
 Kullanici yorumlari
oyun oyna

 

        Program Kameranız olmasa dahi, internet sitelerinde, kamera ihtiyacı duyan yazılım uygulamalarında, örneğin en çok kullanılan Msn programında, sizin sanki kameranız varmış gibi gösteren bir yazılımdır. Kameranın bir çok özeliği  mevcuttur. Biz birseyindir.org olarak sizlere bu Devami...


 Açıklama Devamı

        Program Kameranız olmasa dahi, internet sitelerinde, kamera ihtiyacı duyan yazılım uygulamalarında, örneğin en çok kullanılan Msn programında, sizin sanki kameranız varmış gibi gösteren bir yazılımdır. Kameranın bir çok özeliği  mevcuttur. Biz birseyindir.org olarak sizlere bu özelliklerini resimli olarak aşağıda anlattık. Umarız yardımcı olabilmişizdir.

Programın kullanımı:

Super Webcam programını açmak için  Başlat -> Çalıştır -> "C:\Program Files\SuperWebcam\SuperWebcam.exe" -> Enter Yönergesini izleyin.

        Video source  Menüsünden Video file... diyerek istediğiniz görüntü dosyasını  (*.avi; *.mpg; *.mpeg; *.dat; *.m1v; *.mp2) sanki kameranız varmış gibi görüntülüye bilirsiniz. Bu size msn de konuşurken karşınızdaki kişiye kameranızı açabilirsiniz. Yani karşıdaki kişi sizin kameranız var sanar.  Ama Msn de kameranızın Super Webcam programı olduğunu tanıtmalısınız.  Dilerseniz ilk önce Msn de kamera ayarını yapalım.

        Msn Programınız açınız. Araçlar sekmesinden Ses ve görüntü kurulumunu seçiniz. İleri deyiniz. Gelen ekran ses ayar penceresi. Bizim burada işimiz yok, O yüzden ileri deyin. Tekrar İleri deyin. Şimdi ekrana gelen görüntü bizim için önemli. Burada resimdeki gibi, Kullanmak istediğiniz web kamerasını seçin:
 

        Video source  Menüsünden İmage file... diyerek istediğiniz resim dosyasını Image Files (*.bmp; *.jpg; *.gif; *.wmf; *.ico) kameranızda görüntüleyebilirsiniz.

        Video source  Menüsünden Desktop... diyerek masaüstü görüntüsünü kameranızda görebilirsiniz. Bu size justin Tv gibi sitelerde canlı yayın yapma avantajı sağlayacaktır.  Seçenek Desktop...   ta iken Options -> Video Options... -> Video output stream yönergesini izleyin

Burada Output resolution:  640x480 , 320x240 , 160x120 ekran ayarlarını yapabilirsiniz. 

        Aynı zamanda Select rectangle... Butonuna tıklayarak masa üstünüzde istediğiniz alanı maus ile seçerek görüntülüye bilirsiniz.   Eğer ekranın görüntüsünü resim olarak kaydetmek isterseniz şuan File -> Capture -> Photos...  yönergesini izleyin.
 

Snapshots folder: Burada resimleri kaydedeceğiniz dizini belirtin.   Take snapshot Butonuna basarak resimleri kaydedebilirsiniz.

Programın çalışabilmesi için gerekli olan minumum sistem özellikleri :
CPU 1 GHz, 256 Mb RAM, Windows 2000 or later, web-camera connected

|
Kapat

Alfabetik Sirala : A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - 123 - @ 

 
 
(C)2005-2008,birseyindir, Bütün haklari saklidir.                                                  

Sitemap